https://www.high-endrolex.com/43
https://www.high-endrolex.com/43
Projekty kuchyní, Projekty interiérů cheap fendi 68349 fashion caps represents distinctive concept of minimalism.great quality best fake rolex lady oyster perpetual 177200. luxury swiss elektronická cigareta mody online store.
https://www.high-endrolex.com/43

Projekty

Proč ho vůbec dělat, když vím, co chci a realita je stejně jiná, než ty čáry na papíře ...

.... argumenty zákazníků, které občas slýcháme, takže proč se vlastně s tím projektem trápit, hned vysvětlíme. Jak se říká, papír snese všechno a proto je potřeba mít 100% jasno, co bude v interiéru namontováno. I když má zákazník často přesnou představu o tom, co požaduje, v celkovém kontextu to nemusí vyznít zrovna nejlépe, ať už se jedná o samotné proporce výrobku nebo o celkovou velikost hmoty v souvislosti s velikostí interiéru, kam se bude montovat. Lidé se nás občas ptají, proč zaměřujeme místnost tam, kde nic nebude, ale když je pak v projektu možnost vidět, jak celkově sestava zabere místnost a odestup od ní, je to pro ně přínos. Proto zásadně vždy si sami vše zaměříme do posledního detailu a tím se snažíme vyvarovat nepříjemných překvapení při montáži.

  

Projekty vytváříme pomocí 3D softwaru ArchiCAD, jedná se především o stavební software, takže nám často pomáhá i u zákazníků, kteří chtějí realizovat interiér do celého domu. Žádný prvek pro nás není problém, co chybí, to si dotvoříme. Proto i jakýkoliv nábytkový detail řešíme již v projektu vč.technického provedení pro stolárnu a tím řešíme i případné kolize u složitých prvků nebo sestav. Výrábíme nábytek na míru do dětských pokojů, kuchyně i obývacích pokojů. Na tyto detaily pak můžeme vygenerovat více 3D pohledů, zákazník tedy přesně ví, jak to bude z různých úhlů vypadat. Nekreslíme tedy jen čáry, ale hmotu. Pro stolárnu je to často velký přínos, neztrácí čas přemýšlením, jak to zkompletovat, aby to fungovalo, ale hned vyrábí. Takže u nás není realita jiná, než na papíře. Realita je již do detailu zpracovaný projekt.

Máte zájem o naše služby? Rádi Vám sdělíme další detaily naší práce. Kontaktní údaje najdete zde.

 

 

https://www.high-endrolex.com/43